O FIRMIE

Max Elektro F.H.U. „Diana” Pawilon Handlowy SDH

Firma Diana z siedzibą w Biłgoraju powstała w 1992 roku. Już od 25 lat prężnie działamy i nieustannie się rozwijamy na rynku. Należymy do ogromnej sieci sklepów Max Elektro, która jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu AGD i RTV w Polsce.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia RTV i AGD oraz kosiarki. Posiadamy bardzo duży asortyment, który przyda się podczas urządzania nowego mieszkania lub chęci uzupełnienia kina domowego. FHU Diana to pierwszy sklep, który powinni Państwo odwiedzić. W ofercie mamy także szeroki wybór kosiarek, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępne u nas towary pochodzą od zaufanych producentów. Produkty posiadają certyfikaty jakości oraz objęte są gwarancją. Oprócz wysokiej klasy urządzeń możemy zająć się ich transportem oraz montażem – jesteśmy tutaj dla Państwa. Bardzo cenimy sobie obsługę klienta, dlatego zawsze staramy się doradzić, a także przedstawić wszystkie możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego a także sklepu on-line.

NASZA MISJA

Dostarczamy klientom z całego kraju urządzenia najwyższej jakości. Ze starannością dobieramy sprzęt czołowych producentów, oferując produkty funkcjonalne, niezawodne i trwałe. Dzięki nam wyposażysz swój dom w sprzęt AGD wolnostojący, do zabudowy oraz małe AGD. Bez trudu dobierzesz też odpowiedni telewizor, nowoczesny smartfon lub laptop. W naszej ofercie znajdziesz również wiele modeli urządzeń elektrycznych, będących ekologicznym i ekonomicznym środkiem transportu, na miarę XXI wieku. 

Szeroka sieć dystrybucji umożliwia zaoferowanie Ci skorzystania z bogatej oferty usług dodatkowych. Oferujemy m.in. transport zamówienia pod wskazany adres, usługę wniesienia, profesjonalny montaż oraz odbiór zużytego sprzętu. Chcemy zapewnić dostęp do naszych usług klientom z całego kraju, dlatego sklepy Max Elektro znajdują się w kilkuset miejscowościach. Poza dużą siecią sprzedaży przez sklepy stacjonarne oferujemy najlepsze produkty i usługi również w sklepie internetowym www.maxelektro.pl oraz poprzez konto Allegro.

Wsłuchujemy się w wymagania naszych klientów, śledzimy ich potrzeby, budując nasz asortyment tak, by każdy mógł odnaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Podziel się z nami swoją opinią!

Zapraszamy na zakupy w Max Elektro.

Zapraszamy również do naszego e-sklepu!


Wróć na stronę główną »

Producenci:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij