Logo
Edit Content

Max Elektro F.H.U. „Diana” Pawilon Handlowy SDH

Dane Adresowe:

Godziny Otwarcia:

Lokalizacja:

Nasza Oferta:

O Firmie

Max Elektro F.H.U. „Diana” Pawilon Handlowy SDH

Max Elektro F.H.U. „Diana” CENTRUM SDH

Firma Diana z siedzibą w Biłgoraju powstała w 1992 roku. Już od panad 30 lat prężnie działamy i nieustannie się rozwijamy na rynku. Należymy do ogromnej sieci sklepów Max Elektro, która jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu AGD i RTV w Polsce.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia RTV i AGD oraz kosiarki. Posiadamy bardzo duży asortyment, który przyda się podczas urządzania nowego mieszkania lub chęci uzupełnienia kina domowego. FHU Diana to pierwszy sklep, który powinni Państwo odwiedzić. W ofercie mamy także szeroki wybór kosiarek, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępne u nas towary pochodzą od zaufanych producentów. Produkty posiadają certyfikaty jakości oraz objęte są gwarancją. Oprócz wysokiej klasy urządzeń możemy zająć się ich transportem oraz montażem – jesteśmy tutaj dla Państwa. Bardzo cenimy sobie obsługę klienta, dlatego zawsze staramy się doradzić, a także przedstawić wszystkie możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego a także sklepu on-line.

Zapraszamy na zakupy w Max Elektro.

NASZE GŁÓWNE ATUTY

Należymy do ogromnej sieci sklepów Max Elektro, która jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu AGD i RTV w Polsce.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Wsłuchujemy się w wymagania naszych klientów, tak, by każdy mógł odnaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom.

Galeria